| MeandYou98 a întrebat:

Cum sa fac sa il sarut pe iubitul meu?

8 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Asteapta sa te saruta el. Practic baietii trebuie sa stie sa sarute ( ca doar ei isi misca limba in gura ) nu fetele!

| Paulla a răspuns:

Îţi trebuie facultate pentru aşa ceva...

| Cocki a răspuns:

Pai ...Prima data trebuie sa fi convinsa ca asta vrei! Cauta tutoriale pe net sau daca nu cheama-l si ii spui ca vrei sa-i zici ceva cand te intreaba ce il sarutitongue Sau mai gandeste-te si tu! Bafta sper ca te-am ajutat

| Corina2 a răspuns:

E prietenul tau si te intrebi cum sa il sarutiraised eyebrows? de cat timp sunteti impreuna si cati ani aveti?

| MeandYou98 explică (pentru Corina2):

Sunt de 2 zile cu el si am 14 ani!

| ѕтяυмƒƒι a răspuns:

Asta vine de la sine happy xD

| mOnAsX a răspuns:

Cati ani ai? baga mozolu mah daca sunteti impreuna ce faceti in afara de sa va sarutati :S? funda

| just27smile a răspuns:

Depinde in ce sens ''cum'' dar daca te referi cand. unde si testul...cand ai u chef.ia-l prin surprindere!

bafta!