| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa imi dispara punctele negre in 7 zile?

Răspuns Câştigător
| Cautraspuns a răspuns:

Cel mai simplu te speli cu malai...sau fierbi apa, iti pui un prosop pe cap si stai deasupra aburilor.Amandoua functioneaza! Succes!

3 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Exista un fel de plasturi care se lipesc pe nas(sau unde ai puncte negre) si se lasa 10-15 minute sa actioneze dupa care se inlatura plasturele iar punctele negre raman pe acesta.

Nu stiu exact cum se numeste dar poti intreba la farmacie ( plasturi pentru puncte negre) sunt foarte buni si nu costa mai mult de 3 lei bucata.

| cristina a răspuns:

Te speli cu malai
si miere

| DeeaM a răspuns:

Prin tratament cosmetic
Dermatolog sau la un centru de cosmetica
Bye bye happy