| Al3csandruta a întrebat:

Cum sa fac sa ma fac emarcata la scoala? Sunt in clasa a6a si nu zic ca nu sunt cunoscuta, cunosc multa lume dar nu ma prea inteleg cu toti colegii de clasa si as vrea ca asta sa se schimbe. dau fundita! Mersi!

Răspuns Câştigător
| mariakitty a răspuns:

Poi eu sincera sa fiu...sunt destul de cunoscuta.Deci.am vazut ca ai spus ca esti amuzanta.si asta e foarte bine pentru ca si eu sunt.nu trebuie sa iti fie rusine. daca faci ceva de care se rad colegii tai.ar trebui sa incepi si tu sa razi.Si cu cei cu care nu te intelegi ar trebui sa le intrii sub maneca. fundita?

4 răspunsuri:
| EuAlaEu a răspuns:

Ar fi trebuit sa scrii si genu tau de persoana sa zici lucrurile pozitive si NEGATIVE nu numai pozitive ca nu stim asa ce trebuie sa iti spunem.

| Al3csandruta explică (pentru EuAlaEu):

POZITIVE:sunt destul de detreaba.sunt draguta cu toti,amuzanta, ii ajut la teme(numai pe cei mai apropiati)sunt de gasca, daca cineva se bate ii despart de cele mai multe ori
NEGATIVAE:sunt putin temperamentala si ma enervez destul de usor!

| EuAlaEu a răspuns (pentru Al3csandruta):

Vorbeste mai intai cu un coleg/prieten de al tau care stii ca nu te barfeste si te intelegi cel mai bine cu el.Intreaba-l daca te barfesc colegii si vezi care iti sunt defectele si intreaba/eabo ce crede el/ea ca ar trebui sa schimbi la tine

| Al3csandruta explică (pentru EuAlaEu):

Mersi