| ladygaga a întrebat:

Cum sa fac sa ma ingras? eu mananc mult dar nu pot deloc sa pun ceva pe mine.

Mama mi-a spus ca in tinerete a fost si ea tot asa slaba slaba, iar sora mea este cu cateva kg mai grasa ca mine
E mostenire de familie?

4 răspunsuri:
| ladygaga explică:

Pentru ca sunt foarte slaba. pentru inaltimea mea

| MajorAsshole a răspuns:

Este oarecum posibil sa fie "mostenire". Dar, in primul rand, de ce vrei sa te ingrasi? Nu vad ce motive (in afara de superficialitati) ai avea sa te ingrasi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maninca hamburgher si ai sa vezi intr-o luna sau chiar mai putin

| georgyana_8443 a răspuns:

Depynde de organismul tau!