| AlexSkillz19 a întrebat:

Cum sa fac sa-mi aranjez parul sa-mi stea mereu la fel? Mentionez ca am un par gras si am 15 ani

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te poti spala zilnic pe par si ti-l aranjezi cu pieptanul.

| AlexSkillz19 explică (pentru Violleta2022):

A, da, dar ma refeream la cum sa mi stea mereu fix fara sa mai bag mana prin el

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexSkillz19):

Te tunzi mai scurt, ca sa nu fii nevoit sa bagi mana prin par tot timpul si te abtii sa-l atingi cu mana.

| sierra1 a răspuns:

Gel de păr și rămâne cum îl aranjezi

| Baubazul a răspuns:

"A, da, dar ma refeream la cum sa mi stea mereu fix fara sa mai bag mana prin el"- sa inteleg ca il ai mai lung. ai putea sa ti l prinzi cu clame cat timp stai in casa, iar cand iesi afara garantez ca va sta mult mai bine