| AntiJustinBiberon a întrebat:

Cum sa fac sa nu-mi mai fie frica si sa-mi imaginez tot felul de lucruri dupa ce ma uit la filme de groaza?

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

Asa mi se intampla si mie.Gandeste-te ca este doar un film. Fundaa?

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu te mai uiţi la filme, pur şi simplu!

| buterfly a răspuns:

Pai daca iti este asa de frica nu te mai uita la acest gen de filme simplu!happy
Daca vezi ca au un efect negativ asupra dta de ce le mai vizionezi?tongue
Gandeste-te ca asa ceva nu exista si ca sunt doar niste simple filmee!happy

| Maothecat a răspuns:

Http://sphotos.ak.fbcdn.net/......8052_n.jpg uita-te la asta si sigur o sa iti treaca frica

| problems a răspuns:

Eu am 12 si asa am patit si eu si la fiecare zgomot in casa ma bagam mai rau in plapuma. apoi am iesit afara din camera si am zis daca e cineva acolo sa vina acum si imi era frica si nu a venit nimeni apoi am pus mamasita pe tel si am adormit

| ostea a răspuns:

Nu este prea bine să te uiți seara la filme de groază pentru că rămîn întipărite în minte și vei avea noaptea agitată.
După ce te uiți la un film de groază, ascultă o muzică relaxantă, uită-te la un alt film dar cu scene liniștite.

Dacă crezi că filmele de groază dăunează psihicului tău renunță la ele.