| teoccct a întrebat:

Spuneti-mi niste filme care chiar sa fie bune de groaza, la care sa iti fie frica sa te uiti. Merci mult happy

7 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Devil Inside
Drag me to hell
Queen of the Damned
The exorcism of Emily Rose
Orphan
Mirrors
Mirrors 2
The Grudge
The Grudge 2
The Grudge 3

| unknownn a răspuns:

Din cate vad eu el cere filme "bune de groaza"
Pe site-ul ala categoria e numita "filme de groaza" deci n-ai de unde sa stii care sunt bune intr-adevar si care sunt niste fail-uri.

| Maria428 a răspuns (pentru unknownn):

Atunci da tu un site mai bun.

| unknownn a răspuns (pentru Maria428):

Baiatul asta nu cere site-uri ma fata, nu te-ai prins? El vrea recomandari din partea oamenilor care au vazut filmele acelea pe care le recomanda, nu cum ai facut tu, recomanzi niste filme care probabil sunt niste fail-uri.
Am mai patit odata si eu asta, am pus o intrebare cum ca caut un film thriller psihologic, si s-o gasit un ratat la fel ca tine sa-mi raspunda, si mi-o dat 2-3 nume de filme adunate tot asa ca tine de pe site-uri, si el nu stia ca filmele alea sunt facute la vrajeala cu low budget si erau praf fara nici-o poveste, si asa am pierdut 2 ore din viata uitandu-ma la rahaturi din vina unui ratat care recomanda fara a avea cunostinta de cauza.

| teoccct explică (pentru unknownn):

Bine punctact!

| Maria428 a răspuns (pentru unknownn):

Doresc sa te anunt ca am privit o parte din acele filme si nu sunt un fleac.
Stiu ca nu a cerut un site dar decat sa enumar intruna pana ma apuca naiba mai bine sa isi aleaga el de pe acel site.
Iti doresc o sear abuna.

| Poe a răspuns:

Paranormal Activity 1, 2, 3
The Unborn
Sper ca ti-am fost de ajutor, si apropo, filmele astea 2 au bagat frica in mine, SINCER! mai ales Paranormal Activity