| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa pot accepta faptul ca nu o sa mai cresc in inaltime? Am 18 ani jumate si 1.54.
Am fost la 14 ani la endocrinolog unde mi-a calculat ca ar fi trebuit sa cresc pana la 1.67 si apoi mi-a facut radiografie. Cartilajele fusesera deja inchise si nu am mai avut ce sa fac si am ramas la aceasta inaltime.
Lucrul asta ma frustreaza si ma oftica zilnic foarte tare inca de pe atunci.
Vreau sa trec peste si sa accept situatia si nu stiu cum.
Funda

1 răspuns:
| AndreiWeisz a răspuns:

Haz de necaz? laughing Nu e atat de rau sa fii scunda ca fata, esti vazuta ca fiind "dragalasa" si lipsita de aparare. Poti sa fii chiar si plinuta si tot asa pari, daca aveai 1, 75 si erai mai plinuta, ai fi aratat ca Yeti la plimbare laughing Sunt multe avantaje, incearca sa vezi partea plina a paharului.