| DaniBoss49 a întrebat:

Cum sa fac sa scap de cosurile de pe fata cu metode naturale de cosurile de pe fata, vreau remedi naturale

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa te dai cu miere naturala.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pudra de argila amestecata cu suc de lamaie.
Acum nu stiu cat de multe cosuri ai, dar cu siguranta in cateva saptamani de la utilizarea acestui amestec vei avea un ten mai putin acneic.

| DeliaDelii a răspuns:

Miere. te dai stai vreo 30-50 min si o dai jos si repeti asa 6-7 zile si dupa de 2-3 ori pe saptamana, si asa poti face si cu argila de la farmacie care e pudra