| adytzou a întrebat:

Cum sa fac sa scap de emotii cand vb cu o fata?adica sunt mai emotiv si nu pot sa o privesc in ochi...cu toate ca o plac...

Răspuns Câştigător
| Crazyycoffedrop a răspuns:

Heikiss incearca sa iti iei inima in dinti si spune-i ce simti pentru ea poate daca o sa ii spui ce simti iti va spune si ea ce simte pentru tine si mnu te vei simti jenat sau timidwinking

2 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ca nu se intampla nimic rau.

| Diana_Toader_1987 a răspuns:

Cand vorbesti cu o fata trebuie sa fii cat mai sincer si sa ii vb frumos si poate daca si ei ii place de tine poate puteti forma un cuplu! I-ati inima in dintii si vorbestei!
big grin Bafta!