| Mihaiiiiiiii a întrebat:

Hey, eu sunt un tip foarte emotiv, mai ales cand vorbesc cu o fata iar din aceasta cauza pana acum nu am avut nici o prietena si am 16 ani. Imi puteti da câteva sfaturi cum sa scap de aceste emotii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa stii ce vrei sa vorbesti cu fata respectiva si ce vrei sa obti de la aceasta, ai incredere in ce vrei sa faci tu, scapi de sentimentul de jena si nu te mai gandesti la ce gandesc ceilalti despre tine.
Ajungi sa faci ce simti, lasi totul sa decurga fara a te lasa afectat de nimeni si nimic, iar in final nu trebuie sa regreti.

2 răspunsuri:
| celdesuspendat a răspuns:

Ia-ti inima-n dinti ca sa zic asa. toti am avut emotii la inceput. incet incet o sa prinzi incredere in tine.

| EdyakaSmoke a răspuns:

Eu iti recomand sa incepi sa vorbesti cu fetele, sa iti mai faci prieteni si asa o sa iti fie mai usor sa te combini! O sa uiti de emotii si 3 sud est o sa isi dea demisia! laughing)