| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Cum scap de emoții? Nu pot ieși afară din cauză că sunt prea emotiv.

Răspuns Câştigător
| Dumitrualejandro1 a răspuns:

Salut, nu e nici o problema trebuie sa ai 1 prieten sau 2 maxim 3-4 și ieșiți împreună plimbări discutați despre probleme și tot asa, dacă nu ai prietenii încearcă sa cauți persoane ca tine

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce descrii tu se numește anxietate sociala și se tratează cu tratament anti-anxietate prescris de un medic Psihiatru, din relatarea ta reiese ca doar acest medic te poate ajuta, având în vedere ca anxietatea ta este destul de serioasa și avansata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin psihoterapie.