| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa se uite la mine baiatul de care imi place.ma ignora /

6 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Schimba-ti look-ul, poata mult rosu deoarece atrage atentia, cand treci pe langa el priveste-l, saluta-l, scapa ceva pe jos langa el si ori il va ridica el ori tu...ideea e ca intrii in discutie cu el si incepeti sa vorbiti...Suna-l din cand in cand sau trimite-i un mesaj, doar unul nu il stresa si nici nu il suna des! Cand crezi ca i-ai captat atentia si simpatia, i-ati inima in dinti si spune-i ce simti! Muuult succes iti doresc si eu am cam aceeasi problema, nu ma ignora, dimpotriva... dar vrea sa fim doar prieteni...crying

| cary a răspuns:

Incearca sa iesi in evidentza...schimba-ti look-ul...fii mai vesela.mai prietenoasa.zambeste! incearca sa te imprietenesti si cu cineva din gasca lui... o sa fie mai simplu asa...bafta!

| NoName0011 a răspuns:

Ignoral si tu tongue

| Năpârlici a răspuns:

Incearca sa te strecori prin gasca lui si afla fara ca sa dai de banuit cam ce parere are despre tine. Apoi ai grija putin la felul in care arati dar fii tu insati! Daca acel baiat nu este interesat de tine incearca sa te axezi pe alti baieti happy lumea nu se termina numai la el si in plus baietilor le place ca fata sa se lase mai greu nu sa le ''cada in plasa''. Sper ca iti este de ajutor sfatul meu happy

| IuliaWosster a răspuns:

Pai eu as zice ca trebuie sa ramani tu insutihappy baiatul respectiv trebuie sa te placa asa cum estihappy. capteazai atentia .fi naturala zambestei.happy nu incerca sa fi ca majoritatea fetelor care poarte lucruri stramne si scurte.pentru a castiga atentia uni baiat.incearca sa ramai tu insutihappy mult noroc:*

| maryy_5814 a răspuns:

Poti sa incerci si ce a zis gya dar dk nu iti iese mai bine uita`l si iesi cu alti baieti happy