| matza05 a întrebat:

Cum sa fac si eu sa ma mai inaltzbatting eyelashes? are cineva vreo ideebig grin? mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| girlxx21 a răspuns:

De ce nu te apuci de un sport? Mai incearca sa stai atarnata de bara cam 5 minute...incearca asta de cate ori ai posibilitatea am auzit ca ajuta la crestere! Nu-ti fa probleme daca n-ai crescut pana acum ai timp ...pana la 18-20 de ani

8 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Pai. fa mult sport! baschetul inalta foarte mult... daca nu iti place. pur si simplu sari! stai pe loc si sari! dar sa nu astepti sa vezi rezultate din prima ziwinking

| mariutza a răspuns:

Sport... volei, baschet si handbal

| VladRO a răspuns:

Eu am 13 ani si am 1, 83, mda, m-am cam inaltat, toti colegii mei au sub 1, 75 happy Dar o sa vina si la tine o vreme in care o sa ai un puseu de crestere, cum am avut si eu happy So, relax, o sa cresti

Răspuns utilizator avertizat
| Letytzy@ a răspuns:

Apuca-te de basket

| biby29 a răspuns:

Joaca mult basketwinking

| Blu_7007 a răspuns:

Apuca-te de Sah laughing ghlumeam... apuca-te de basket :p

| Cristiano_8046 a răspuns:

Incearca sa stai atarnata cat mai mult de o bara dar inainte sa stai te masori iar peste 2 saptamani dupa ce tot repeti asa o sa vezi rezultatul bafta