| TeodorescuM a întrebat:

Ce sa fac sa ma mai inaltz? happy

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din pacate nu poti face nimic doar sa astepti.

| elizabeth a răspuns:

Sa iei vitamine multe.

| ionut1369 a răspuns:

Asteapta sa cresti

| ch0c0latemix a răspuns:

Incearca sa joci volei.am inteles ca e te inalti un pic daca practiciwinking

| myhu2011 a răspuns:

Primul si cel mai sanatos lucru ar fi sa faci sport.de exemplu voleiul sau baschetul.sau sunt si medicamente pentru a creste in inaltime.si sunt chiar folositoare.un coleg de-al meu foloseste si o crescut 15 cm intr-un an si 3 lunihappy dar eu tot la sport cred ca este cel mai binehappy te si dezvolti.te faci chipes pentru femei

| George_9481 a răspuns:

Basket, volei, inot

| uuSexi a răspuns:

Sa faci un sport care te inalta de exemplu eu fac inot si sunt a 4 din cls cea mai inalta sdi dintre fete si baieti sunt mai inalta ca unu de a 8 o prietena de-a mea ii in clasa a 5 si are 1, 65
Deci te sfatuiesc sa faci inot cu siguranta te va inalta