| Mrr_Camy_1999 a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ma placa? Acum o luna mi-a propus sa fiu cu el dar am refuzat pentru ca imi era cam frica de si imi place de el si acum vreau sa il fac sa ma placa

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Incearca si spune-i ca inca il iubesti, sigur se va intoarce inapoi la tine.

3 răspunsuri:
| Caddillac a răspuns:

Iti era frica? de ce? totusi spune-i ca il placi, si daca el nu are prietena si inca te place, puteti fii impreuna... daca nu, imi pare rau l-ai pierdut.

| Mrr_Camy_1999 explică (pentru Caddillac):

Pai dupa ceva timp el s-a combinat cu o fata s acum s-au despartit

| Caddillac a răspuns (pentru Mrr_Camy_1999):

Acum cand? Daca el nu incearca sa se combine inapoi cu fata care s-a despartit, vorbeste cu el, fara frica, ca altfel nu faci nimic dar daca el inca tine la fata de care s-a despartit recent si incearca sa o combine inapoi, nu cred ca iti va da importanta necesara...