| hoheta a întrebat:

Cum sa faci sarutul mai placut?

Răspuns Câştigător
| mini35 a răspuns:

Fa-l cu mai multa pasiune si dragoste.Sa mesteci o guma cu aroma placuta inainte pentru placere mai multa.Succesbig grin

2 răspunsuri:
| HeadUpAndSmile a răspuns:

Nu poţi face nimic în ceea ce priveşte sărutul, trebuie să laşi totul să decurgă de la sine.
Fii însă sigur/ă că dacă ai sentimente cu adevărat pentru persoana respectivă va fi un sărut mai mult decât plăcut. happy

| AnaAna29 a răspuns:

Nu prea poti controla sarutul.E bine daca l-ai lasa sa vina de la sine insasi, ar fi mai pasional. Funda?big grin