| sNkMihai a întrebat:

Cum sa fi smecher?

Răspuns Câştigător
| cami13 a răspuns:

Pai o freza misto, sa ai atitudine, personalitate puternica, sa te dai mare, sa injuri, sa faci misto de cineva...

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Poti fi smecher daca renunti la atitudinea asta de "poser" si te comporti normal, nu ca unul care se straduieste prea mult sa para "jmecher".raised eyebrows

| gєσяgιαηα a răspuns:

Fa misto de lumelaughing Stai cu baieti smecheri b-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Făcând greşeli de scriere, şmechere.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Vrei sa fii smecher? Ok, uite raspunsul meu: da'te mare pe langa ceilalti, fa misto de altii, injura si alte chestiilaughing>La multi ani!

| puffii548 a răspuns:

Eu sunt smechera si mi se spunea fite 2012 cu z dar nu ma lasa calculatorul si acum o sa mi se spuna fite 2013 tot cu z deci fi cu nasul pe sus si nu lasa pe nimeni sa te manipuleze. Succeslove struck? Funda?

| TudoricaRobert a răspuns:

Intoarcele spatele prostilor demonstrand ca esti mai destept si mai jmecher, atunci vei fi mai apreciat big grin Bafta!

| CosticaPizza a răspuns:

Trebuie sa razi de lume, sa razi de necazurile altora. trebuie sa ai si ceva bani dar sa fii zgarcit ca sa ii arati si a 2-a oara. regula de aur, te apuci de facultate, te duci de 2-3 ori sa te vada colegii apoi vii la sfarsit la examene, te ridici si zici ca iti e foame si pleci si nu mai vii niciodata

Întrebări similare