| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fiu mai ordonata si mult mai organizata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai fa'ti o agenda cevahappy sau sa scrii pentru fiecare zi ce vrei sa faci:de ex.luni fac curat in dulap etc.
sper ca te'am ajutathappy

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa iti faci un program de la care sa nu te abati si niciodata sa nu lasi pe maine ce poti face azihappy

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Ca sa fi mai orodonata trebuie sa fi mai harnicutza si ca sa di organizata ai nevoie de o agenda unde sa iti programezi tot ce e mai greu de reinut de exemplu: asa nu vei uita nici odata ce trebuie sa-ti pui intr-o excursie cand mergihappy