| ionutz95 a întrebat:

Cum sa fiu tandru cu prietena mea? pls

2 răspunsuri:
| PisickDrAgUtZiCk a răspuns:

Bine deci eu stiu pentru cas o fata:

o iei in brate mereu cand iti spune cate ceva frumos!
ii dai pupici mereu si ii spui ca o iubesti.
cand stati unl langa altul ii pui usor mana pe umarul ei.
cand dansati pe solduri pui mainile dar dacti cere sa te opresti ii spui ca (meai spus sa fiu tandru, nu?).
ii vorbesti frumos...ii spui povesti de cand erai copil ii povestesti intamplari ciudate ii spui tot ce se intampla.

nu te uiti la alte fete.asta-i clar
si o desenezi fetelor le place arta
ii arati jurnalul tau secret.

la avataru de la messenger pui o poza cu tine si eu tinandu-va de mana.
si pui o poza cu ea pe net deci tu drebuie sa o saruti mult timp sa-i spui ca o iubesti si ii cumperi dulciuri care le inpartiti in acelasi timp cumperi felicitari de dragoste etc.
deci mai mult ai folosi mainile!

sper ca te-am ajutat...happy

| andrea_2949 a răspuns:

Ce a spus PisickDrAgUtZiCk.