| SofiaMaria32567 a întrebat:

Cum sa-i spui unei fete sau unui băiat că îl placi, dar intru mod indirect, gen să își dea el/ea seama?

Răspuns Câştigător
| LostForForever a răspuns:

Când iubești pe cineva cu adevărat ori cât de subtil ai fi tu ori cât de mult ai ascunde tu asta tot se vede poți tu sa fi subtil ca vrei tu ochi te tradeză ochi sunt oglinda inimi tale când vezi omul pe care îl iubești cu adevărat deja tu te faci una cu pământul te schimbi radical fără ca sa-ti dai seama și ori cât de mult ai încerca sa ascunzi tot se vede când o vezi o auzi te faci terci Pilav te moleșești țise taie laughing)picioare vrei sa spui ceva nu poți laughing încerci sa vorbește dar nici dracu nu înțelege ce spu atunci laughing) nu sti ce sa spui nu mai sti ce sa faci te blochezi intri in fel și fel de tranșe devi mai rău ca un semafor te faci toate culorile te faci scrum in fata omul care îl iubești cu adevărat ori căt de jmecher ai fi când apare șefa inimi tale sefa sufletul tău jmecheria s-a terminat și dacă iubești cu adevărat iubești pentru tot deauna cu adevărat orice ar fi orice s-ar întâmpla

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pot să îi spui adică să emiți cuvinte. Dar poți prin tonul vocii, prin zâmbet, prin privire. Toate sunt indirecte.

| Cleo72929292 a răspuns:

Știți trendul ala de pe tik tok (e de acum un an cam asa) cu "i try to kiss my best friend", mi se pare cea mai easy metoda sa vezi dacă persoana respectiva te place. Și dacă iese fail ai scuza ca a fost doar o gluma pentru tik tok sau ceva de genurolling on the floor))