| mariusnicol07 a întrebat:

Cum sa-i zic prietenei mele sa-si ia mustata? ea si-o ia mereu dar acum nu si-a mai luat-o de mult si se vede cateva fire! cum sa-i zic?

5 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Nu-i spune!

pe mine ma enerva la culme fostul cand zicea ca trebuie sa ma pensez! stiam si eu singura ca trebuie si uram chestia asta! Nu-i fa observatii, las-o pe ea sa isi dea seama!

| Danysan a răspuns:

Pai ea nu se vede amice.Ca ele cu asta se ocupa? Poti sa faci asa :Iubire eu vreau sa imi iau niste crema sa ma fac jos. Dupa asta poti sa ai zici daca vrea sa te ajute sau ceva de genu.Din una in alta asa in gluma poti sa ai zici :Uite ca si tu ai niste fire pe aici pe la gura.fa-o pe un ton mai calm si ca si cum ar fi fost o gluma si chair daca e trecator ea de curioasa se va Holba apoi sa vada daca asa e si o va da jos.Ai grija!

| Madayna a răspuns:

Nu stiu daca mie mi-ar convenii sa aud asta de la iubit, poti doar sa-i zici "ia uite ai niste fire aici" dar nu sa razi de ea iar dupa aceea sa o iei in brate si s-o saruti, o sa se simta si o sa si-le ia happy

| Mikysor17 a răspuns:

Nu ii spune asta ca niciunei fete nu ii place sa ii se spune chestiile astea probabil lasa sa creasca mai mult sa o ia. daca ii vei afce mereu observati o poti face sa fie complexata de felul in care arata si se poate interioriza fata de tine iar de aici pana la a se arunca in bratele altuia care ii face tot timpul complimente si o accepta cu cateva fire la mustata pana se epileaza nu mai e multwinking Doar nu arata asa oribil, sunt sigura ca isi va da si ea seama de asta

| Biizz a răspuns:

Lawl. De spus, ii spui usor. dar dupa. nu se stie cat timp mai esti in viata.