| AIPS a întrebat:

Prietenei mele ii creste mustata, ce sa-i recomand? Funda daca merge. Apropo, ea nu suporta daca este dureros

Răspuns Câştigător
| hanzelik a răspuns:

Benzile epilatoare de la veet si nu sunt dureroase

6 răspunsuri:
| aFurisit a răspuns:

SA o aranjeze cu grebla whistling

| cflori a răspuns:

Crema depilatoare Farmec pentru piele sensibila, nu creste urat, lasa pielea fina si se tine ft putin pe piele ca sa-si faca efectul.Sau sa-si cumpere solutie decoloranta (PT. FATA!) se gaseste la raionul de cosmetice.

| anabahebak a răspuns:

Benzile sunt cele mai bune, nu doare chiar asa de rau si merita durerea pentru ca creste greu la loc.

| Boxieˣ a răspuns:

îngrășământ.

| PopaRoakăr a răspuns:

Regivero Plus, poate o sa folosesti si tu.