| Brunetha_8643 a întrebat:

Cum sa ii demonstrez ca il iubesc?happy

Ps. Suntem la inceputul relatiei

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Daca sunteti de abia la inceputul relatiei nu te grabi cu demonstratiile de iubire. Poate doar ti se pare ca il iubesti. El ce "demonstratie" de iubire ti-a facut?

| sceptic a răspuns:

Prin atentie, arata-i ca inseamna mult prin lucruri simple puppy dog eyes.

| lOllipOp a răspuns:

Poarta-te frumos cu el, respecta-l, fii dragastuasa, dai mesaje, privestel cu afectiune, vorbestei diferit fata de cum vorbesti cu prietenii tai, intereseaza-te de lucrurile care ii plac si incearca sa vorbiti despre astea, va fi foarte incantat ca te intereseaza; cand are o problema incearca sa-l ajuti macar cu un sfat si aminteste-i de sentimentele tale fata de el de cate ori ai ocazia.

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Pai cu baietii e mai complicat...so love is complicated too ii poti trimite un mesaj sa va intalniti undeva intr-un parc sau asa ceva si sa vorbiti sa mergeti la un suc o savarina sau asa ceva si sa vorbiti.
Deocamdata nu poti sa-i demonstrezi ca il iubesti esti abia la inceputul relatiei deci...trebuie sa mai astepti putin pana sa-i demonstrezi ca il iubesti.
Deocamdata demonstreaza-i prin asta ca il placi.Mai asteapta pana sa rostesti cuvantul "Te Iubesc!".
Pa pa!

| XeeD a răspuns:

Te duci la el, il iei de mana, ii dai o palma si ii zicinerda boule tu nu vezi ca te iubesc?