| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii sp ca il plac? Este acum pe mess, m-a bagat in seama adica acum vb da nu stiu cum sa ii sp. Cel mai bun rasp Funda si dati rasp repede;

Răspuns Câştigător
| Puffy1721 a răspuns:

"Cum ai reactiona daca ti-as spune ca te plac?blushinglove struck"... poate merge

2 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Nu prea e indicat sa ii spui unui baiat ca il placi, il iubesti etc pentru ca si-o va lua in cap. va profita. depinde si de baiat insa majoritatea asa sunt.
dai de inteles ca il placi dar ca ai si tu orgoliul tau. daca te place si el sigur isi va da seama si va face el primul pas.
asta e parerea mea.
daca vede ca esti moarta dupa el o sa isi bata joc.
ti'am zis depinde si peste ce baiat ai dat tu. tongue