| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii sp ca il plac? Este acum pe mess, m-a bagat in seama adica acum vb da nu stiu cum sa ii sp. Cel mai bun rasp Funda si dati rasp repedewinking

Răspuns Câştigător
| Naoa a răspuns:

Chiar daca nu are prietena, intreaba-l ce mai face EA. Iar daca zice ca nu are, ii spui "La cat de dragut esti, ma mir ca nu ai prietena" si vezi ce zice. Apoi, poti sa ii zici ca nici tu nu ai noroc in dragoste, ca nici tu nu ai prieten. Spune-i ca nu stii din ce cauza si intreaba-l pe el ce crede despre tine, gen "Nu am noroc in dragoste, poate nu sunt prea draguta, nu stiu. Tu, ca baiat, ce crezi? " Si vezi ce zice. Apoi ii poti spune: " Ce ar fi sa ne unim "singuratatea"? Tu esti dragut, eu sunt draguta ( daca zice el ca esti ), ne intelegem bine... nu vrei sa incercam sa vedem ce o sa iasa?"

Mult noroc :*