| VlaDutz_CrisTian_1996 a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete ca o iubesc,sunt in clasa cu ea ( a VIII -a ), după daca o iau dintr-o data, după o sa facă mișto toată clasa.
P.S :ziua ei 10 noiembrie

Răspuns Câştigător
| CosminCD a răspuns:

Surpinde-o cu un cadou de ziua ei. În mod personal. Și mai e ceva... conversează cu ea. Vezi ce simte și ea... Nu e bine să-i spui direct că o iubești. Spune-i că-ți place de ea. Iubirea e ceva prea complex. Succes!

| VlaDutz_CrisTian_1996 explică (pentru CosminCD):

Conversam in fiecare zi, cel puțin o ora numai pe messenger+ la școală. Știn unu despre altul aproape toate.Îmi face complimente si ea, nu numai eu.