| yobhaaa a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete ca o plac, adica nu sa merg la ea si sa ii spun vreau alte idei si repede plz!

Răspuns Câştigător
| Madallina3 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti faci curaj si sa ii zici pur si simplu " sti:te plac "dar daca nu poti poarta-te cu ea diferit de restul fetelor. Arata-i ca e speciala!

Bafta! Sper ca o sa-ti gasesti iubirea adevarata! Imiu dai fundita te rog?!

9 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Scrie pe o foaie, pe urma dai-o!

| yobhaaa explică (pentru SergiuBoss11):

Si nu o sa creada ca sunt las?

| IHateFakePeople a răspuns:

Poi dai de inteles ca o placi, spune i k este frumoasa, incearca sa vb cu ea despre astabig grinsucces. poti sa o intrebi p ea cum sa i sp unei fete k o placi si dupa ce iti rasp incearca sa faci asta sau sa ii spui in fatahappy

| UnBaiatCurios a răspuns:

Am aceiasi problema...

| yobhaaa explică (pentru UnBaiatCurios):

Si ce faci in privinta asta?

| LarrY443 a răspuns:

Deci eu ma pricep la fete:Fi discret, comportate mai "obscen" si cam in 1 sapt-2 sapt ar trebui sa mearga P.S:
stai mai mult in preajma ei decat in preajma celolralti

| yobhaaa explică (pentru LarrY443):

Obscen in ce sens?

| LarrY443 a răspuns (pentru yobhaaa):

Adica chesti mai porno dar nu chiar.
P.S -E BUNA RAU!

| yobhaaa explică (pentru LarrY443):

Sa ma comport cu ea mai obscen?