| Sebastian1236882 a întrebat:

Cum sa il fac din baiat timid in tupeist?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti, asa sa obisnuit de mic. Alta varianta ar fi sa cauti unul rau cum iti convine

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate tu nu poti sa faci nimic, fiindca firea si personalitatea unui om nu poate fii schimbata de alti oameni.

| 1997onur a răspuns:

Nu poți dacă el nu vrea cu adevărat sa fie tupeist nu va fi niciodată fiecare om este în felul lui de a fi cu adevărat nu cred ca este posibil vreodată dintru băiat timid sa faci un băiat tupeist dacă el nu vrea cu adevărat sa fie tupeist.

| literallythesamebruh a răspuns:

Dacă tu crezi că vei putea influența felul de a fi al unui băiat (sau al unei fete, depinde de context), te înșeli amarnic. Nu poți interveni în niciun fel, lasă-l să fie așa cum este el.

| Bazzed a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......i-tupeist/

Vad ca încerci de ceva timp, las-o moarta