| annemarie_9916 a întrebat:

Cum sa il seduc pe un coleg cu un an mai mare? Nu este in clasa cu mine insa e exact langa clasa mea si mereu imi face ochi dulci.Toate fetele miau marturisit ca ne potirvim.(orice raspuns ma va ajuta in momente disperate ca ista) Va rog ajutati-ma:X:X:X:*:*:*:*happyhappyhappy!

Răspuns Câştigător
| byanka14 a răspuns:

Dupa contactul vizual e momentul sa te joci putin de-a soarecele si pisica.Arunca-I o privire scurta, apoi priveste imediat in alta parte. exista sanse ca unul dintre voi sa sparga gheata si sa inceapa o conversatie.
Daca esti atat de timida incat nu poti scoate un cuvant, aseaza-te langa el si …ofteaza adanc. Poate reusesti sa-I smulgi macar o intrebare de genul:"Si pe tine te-a obosit ziua de azi?"
Fii misterioasa dar nu exagera. Nu-I spune totul despre tine "din prima" si, mai ales, nu te prinde in jocul cu scrisori si telefoane anonime
Nu incerca sa obtii o intalnire cu el prin intermediul prietenelor sau colegelor. E posibil sa se sperie si sa bata in retragere.
Incearca sa fii tu insati. Nu te preface ca esti o leoaica daca de fapt esti un biet soricel.
Cand discuti cu el nu renunta la ideile sau principiile tale doar pentru a-I face pe plac. Nu te va stima mai mult daca vei fi mereu de acord cu tot ce spune.
Priveste-l in ochi cand ii vorbesti.Acest gest va fi pentru el o dovada a sinceritatii tale.
Fii stapana pe tine, dar fara sa fii aroganta. Barbatii se feresc in general de femeile agresive.
Poarta haine in care arati bine si te vei simtii bine. Vei avea liberatate de miscare si siguranta de sine. Fardeaza-te discret. Sper ca te-am ajutat un pic!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca sta de ceva vreme la stadiul de ochi dulci nu e bine.In construirea unei relatii toate trebuie facute la timpul lor.Prea mult flirt strica.Preia initiativa discrethee hee

| Nita a răspuns:

Nu trebuie sa il seduci, trebuie doar sa ii zici ca iti place de el. Succes