| MariaRawr a întrebat:

Cum sa il vad in fiecare zi stiind ca nu pot fi cu el? Cum pot sa ma prefac ca nu s-a intamplat nimic? CUm sa imi ascund sentimentele fata de el? Ar trebui sa renunt? Acestea sunt doar cateva din iontrebarile care ma macina. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| UnOmGanditor a răspuns:

Deci inca il iubesti..ai putea sa-l recuceresti.
Fii indiferenta cand il vezi si sambeste mai mereu, chiar daca inauntru iti arde inima. Nu renunta, nu inca.

| MariaRawr explică (pentru UnOmGanditor):

Faza e ca mi-a dat sperante..Si. Cand i-am zis ca il plac. Mi-a trantit-o"Am pe altcineva"

| UnOmGanditor a răspuns (pentru MariaRawr):

Acum chiar e o situatie complicata...ar trebui sa il intrebi daca vrea sa vorbeasca putin cu tine in privat. Va duceti singuri intr-un loc mai linistit si vorbiti, intreaba-l daca simte ceva pentru tine si daca nu de ce ti-a dat sperante. Se poate ca pentru el sa fi fost un moment de intimidare. (si a folosit pe acel altcineva ca scuza)
In caz ca nu simte nimic pentru tine asta e nu poti sa-l obligi pe om sa te placa, va fi greu insa trebuie sa te impaci cu idea.

| MariaRawr explică (pentru UnOmGanditor):

Am vorbit pe facebook despre chestia asta......Si nu cred ca a fost doar o scuza. nu e genul sa minta...Plus ca nu a vrut sa ma reaneasca.A zis ca stia deja ca il plac, ca si-a dat seama. Si il iubesc, nu il plac, cand am citit ce mi-a scris toata ziua nu am incetat sa ma gandesc la el siu sa plang. cred ca nu mai am nici lacrimi.happy

| UnOmGanditor a răspuns (pentru MariaRawr):

Sorry..trebuie sa te obisnuiesti cu ideea...
PS: Lasa facebook-ul, face to face e mult mai incitant si descoperi cu adevarat presiunea de pe umerii celeilalte persoane.