| savalucian a întrebat:

Cum sa imi conving mama sa ma lase la plaja cu prietenii. este enervant eu stau in constanta si nu am fost la plaja vara asta. ea zice ca sa nu ma inec. si daca vreau sa merg cu prietenii mei trebuie sa vina ea si cu fratemeu. va rog raspundeti repede.

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Spune-i ca esti destul de 'matur' ca sa te poti duce singur,mai ales ca toti prietenii tai sunt din Constanta,au aceeasi varsta ca tine si ca pe ei ii lasa singuri,fara parinti la plaja. Convinge-o ca sunt de incredere si ca nu fac glume d-alea proaste,gen sa te traga-n apa daca stiu ca tu nu poti sa innoti,sau chestii. laughing big grin Ori zii lu frati-tu sa-i zica lu maica-ta ca vrea sa mearga doar cu tine la plaja, si il iei si pe el si mergeti impreuna, cu tot cu prietenii tai. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat