| daii a întrebat:

HELP! Cat mai repedeeeee! Cum sa imi conving parintii sa ma lase sa dorm la o prietena?!?! Ca nu vor sa ma laseeeefrustratedfrustrated. Raspundeti cat mai repede! E o chestiune de viata si de moarte!

Răspuns Câştigător
| LaLalaaa a răspuns:

Intreaba'i dc si roaga'i foarte frumos.mai spune-le ca o sa fiti cuminti si tot felul de abureli din astea ca sa ii convinga ca esti de increderewinking

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Chiar o sa mori?laughing. Suna'i pe parintii ei si spune'le ca nu te lasa si sa ii convinga ei pe parinti.Promite'le alor tai ca o sa fii foarte cuminte.Si mai ales ca vine scoala ar trebui sa te lase ca sa fie un fel de relaxare pentru inceperea unui nou an scolar.

| Flav a răspuns:

Daca-mi spune fata asa, o las, dar ii spun ca vin si eu sa dorm.laughing

| ATHOS a răspuns:

Tu de fapt nu vrei sa dormi la o prietena, asa este?

| ConstiintaTa a răspuns:

@eu28... daca le-as face eu asta aprintilor mei a doua zi nu mi-ar mai trebui mie s adorm la prietena si mai ales sa ii inchid telefonul in nas mameirolling on the floor...crek ce as incurcao

| CocuUu a răspuns:

Zi-le parintilor prietenei tale sa iti sune parintii si sa te lase ca au ei grija de tine si toate cele. eu asa fac uneori sau plec de acasa si ii sun ca sunt la prietena X si dorm la ea si inchidtongue
Bafta>big grin