| deliutza_7233 a întrebat:

Cum să imi conving parintii sa imi ia un catel? vreau shih-tzu. Am citit pe net ca nu face galagie nici mizerie. Pe mama am convins-o dar tata nu vrea ca cica face numai mizerie pe covor si blah blah blah. Cum sa ii conving? plizz help. multumesc :*:* TPU

Răspuns Câştigător
| deadea23 a răspuns:

Ai putea sa-i zici la tatal tau ca daca va face mizerie vei strange tubig grin. Esti in masura sa-l duci la plimbare macar de 3 ori pe zi? Eu am caine de 9 ani si trebuie sa ma scol dimineata mai devreme. E o sarcina destul de importanta! Nu-i de joaca.