| idkkkkkk a întrebat:

Cum sa imi conving tatal sa dau comanda de ceva pe interenet, mai ales ca e suparat pe mine? Mama e de acord dar ea a zis ca trebuie sa vorbesc cu tata.Am si banii mei pentru a cumpara dar cica,, tot trebuie sa am acord".

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să rezolvi problema supărării cu tata. E supărat definitiv? O să îi treacă? O să uite? Poți face ceva ca să repari ceva?

| idkkkkkk explică (pentru sadrian46):

Am facut o greseala ireparabila deci nu mai am cum sa rezolv

| sadrian46 a răspuns (pentru idkkkkkk):

Nu există în opinia mea ireparabilul. Scrie în privat.

| Holiday a răspuns:

Iti faci cont pe site-ul de unde vrei sa comanzi. In cele mai multe cazuri nu te intreaba varsta, sau oricum e optional. Daca totusi te intreaba, treci orice varsta vrei tu. Pui numarul tau de telefon. Faci comanda cu plata ramburs (la livrare). Cand te suna curierul ca va ajunge, daca esti acasa, ii spui sa vina si sa te sune cand a ajuns ca iesi tu in strada/in fata blocului sa preiei comanda. Platesti, iei produsul/ele, si asta e tot. E simplu.

| idkkkkkk explică (pentru Holiday):

Asta o sa fachappy

| ywar a răspuns:

Ii iei si lui ceva tot on-line.Ce greseala ai facut?