| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi deschid o adresa de e mail

4 răspunsuri:
| Bixelle a răspuns:

Scrii pe google yahoo.mail sau poti sa intri aici https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&. src=ym... dupa scrii idu+@yahoo.com [ex bla_bla_bla@yahoo.com] si scrii parola de la idtongue... succes! pup :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai dresa de mess aia este si adresa de mail.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa imi deschid o adresa de e mail

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am adresa de email dar nu stiu cum sa intru.cand accesez yahoo scriu adresa d3e email si parola dar imi apare casi cm as deschide id.am primit niste emailuri importante si habar nu am unde sa intru plz help