| AmIraPrinceSs a întrebat:

Cum sa imi fac doar albumul privat dar nu si profilul de hi5? Funda::*:*

Răspuns Câştigător
| ANoNim_7814 a răspuns:

Hi!big grindai clic pe album
in stanga sub
incarca fotografii si flirt
apar
mai multe meniuri
happy
-cele mai recente fotografii
-fotografii pe care e marcata imaginea mea
-comentarii la foografii
-comentarii la album
-gestionare fotografii!
=>dai la gestionare fotografii
apoi iti va aparea o casuta in care apar pozele de la acel album si coperta lui
sub numele albumului scrie: Editeaza albumhappy
sub chestia aia cu numele albumului
scrie cine imi poate vzualiza albumul si dai la doar prieteni daca ai la toti utilizatorii
apoi
albumul nu iti va aparea pe lista cu albume de pe prima pagina a hi5happy
nu vor putea vedea albumul decat prietenii de pe hi5
happy
good luckhappy
sper ca ti'am fost de ajutor!
byelove struck

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Buna! Intri pe hi5 iar in parte dreapta sus ai vazut ca scrieCont, dai click si iti apare Confidentialitate, iar apoisetezi pe``Acord doar prietenilor dreptul de a-mi vedea fotografiile albumului, sau ceva in genul astawinking