| Stelutssa a întrebat:

Cum sa fac la hi5 albumul privatthinking

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Cand intri la o poza, dai la gestionare fotografii, in stanga pozei, si dupa la editeaza albumul, si il faci privat
uite aici o poza, faci cum am inconjurat pe rosu : http://i691.photobucket.com/albums/vv273/EMAnuELA_017/asta.jpg

3 răspunsuri:
| emm a răspuns:

Pai atunci cand iti creezi albumul scrii numele si mai jos scrie "toti utilizatorii"
si "doar prietenii" sau ceva de genu, dai la "doar prietenii si doar ei pot sa iti vada albumulwinking

| Klarah a răspuns:

Este simplu :]
te duci la poze --> albumele mele --> selectezi albumul --> in stanga albumului scrie #gestionare fotografii#--> dai pe aia --> apoi pe #editeaza albumul# --> #cine poate vizualiza albumul? # si dai pe #doar prieteni# --> apoi pe butonul #continuare#...
si gata! xD ^_^
sper ca te-am ajutata;]

| mjdhr a răspuns:

Pai dai la albumul care vrei sa il faci privat la gestionare fotografii si langa coperta albumului scrie editeaza albumul.si acolo apare numele albumului si cine poate vizualiza albumul unde dai la doar prietenii happy succes