| Deby' a întrebat:

Cum faci la hi5 albumul privat? Nu profilul, albumul big grin?

Ms :*

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Dai la gestionare fotografii-->Editeaza albumul-->Sa vada numai prietenii albumul

6 răspunsuri:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Unde dai acolo la profil privat dai si pe acolo unde scrie sa nu vada pozele decat membrii. si nu le vad sau prietenii. dar vezi ca stii ca scrie in engleza

| patty32 a răspuns:

La "albumele mele", iti apare in stanga "gestionare fotografii"
Si gasesti acolohappy

| Daria a răspuns:

Setezi pur si simplu album privat, scrie undeva la sectiunea''album''hee hee

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Dai la "creare album", iti apare ce nume sa-i pui, iar dedesubt scrie ceva de genul cine sa vada. Tu alegi : doar prietenii.
Apoi continuare.
Pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la gestionare fotografii-->Editeaza albumul-->Sa vada numai prietenii albumul... dai continuare si gata

| AsTa MiK@ a răspuns:

Da la confidentialitate