| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi planific mai bine timpul? Mereu cand vin de la scoala, ba stau la calculator, ba imi gasesc alta ocupatie, numai nu invat.Am fost un elev foarte bun la invataturua, dar in ultimul timp nu ma mai pot concentra pe invatat, si ma trezesc seara ca am de facut teme, si atunci le fac dar cu greu.
Voi cum va planficati timpul?

3 răspunsuri:
| ChangeYourLife a răspuns:

Sincer am aceeasi situatie ca tine

| đθмиıšħθaяa a răspuns:

laughing La fel m-i se intampla si mie rolling on the floor. Dar kateodata mai intai incerk sa-mi fq` treburile (depinde[ sa ma schimb, sa manank.]) si dwpa incerk sa-mi scriu. dwpa ce-mi scriu staw la calculator pana m-i se inchid ochii blushing. Saw i-mi mai fq` temele si in clasa blushing. Nw ma asht` la fwndo0oiblushing. dar macar un vot?batting eyelashes