| anonim_4396 a întrebat:

Cum va planficati voi timpul sau traiti haotic?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Haotic, dar cu ideile coapte dinainte.
Nu stiu sigur ce am sa fac maine, dar mi-am pregatit niste variante bune, din care aleg in functie de chef.

| FreddieM a răspuns:

As vrea sa traiesc haotic dar din pacate nu cred ca se poate. Trebuie sa te duci la scoala sau serviciu? Trebuie.Trebuie sa faci curatenie prin casa?
Trebuie. Trebuie sa faci cumparaturi, sa hranesti catelul, pisica sau copii? Si astea trebuiesc facute.
Tocmai aceste nevoi cotidiane i-l constrang si pe cel mai,, haotic" om sa-si planifice viata in functie de prioritati. Prin urmare, conform teoriei mai sus enuntate, ideea de a,, trai haotic" se anuleaza de la sine. O zi buna

| TheGentleman a răspuns:

Eu niciodată aproape nu planific nimic. De fiecare dată când am făcut asta, intervenea ceva si-mi dădea planurile peste cap.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Din nefericire, in ultimul timp, cam a doua varianta. Decand programul mi-a fost dat peste cap cu trezitul de dimineata si scoala.