| 89080 a întrebat:

Cum sa iti dai seama ca iubita | iubitul, nu te mai place?

Răspuns Câştigător
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Adica prin gesturi : daca e mai rece, daca nu raspunde la mesaje, daca vorbeste mai urat decat de obicei. Da cel mai bine este sa.i spui ei / lui si sa clarificati situatia pentru ca nu ai de ce sa stai cu o persoana daca nu te mai place

2 răspunsuri:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Iti vei da seama atunci cand nu va mai vrea sa va intalniti gen..In fiecare zii sau alte chestii sau cand nu iti spune vorbe dulci si cand vrea sa iti ascunda ceva.

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Nu mai sta cu tine si te ignoreaza