| Pympyke a întrebat:

Cum sa-l fac pe iubitul meu sa aiba mai multa incredere in mine. I-am mai spus ca poate sa aiba linistit ca nu o sal insel si este si adevart il iubesc enorm dar el nu ma prea poate crede. Eu am incredere in el dar el nu prea. sad ce as putea face? thinking :-s :*

1 răspuns:
| Denisa a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva special ca sa aiba incredere in tine. Cu timpul o sa capete incredere in tine. Poate acum sunteti la inceput si de aceea are unele nelamuriri. Vorbeste cu el pentru inceput si zii cat de mult tii la el si ca nu ai face nimic rau care ai sti ca l-ar face sa sufere. Explicai ca e singurul baiat din viata ta si ca il iubesti. Crede-ma ca o sa te creada:* Si cu siguranta te iubeste si el:* Stii cum se zice: cine e gelos iubeste:*