| Allys19 a întrebat:

Cum sa le zic alor mei de tatuaj? E al doilea,dar la primul au zis ca dacă îmi mai fac vreun tatuaj ma omoară laughing. Sunt minora, tatuajul acoperă tot antebrațul.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suporti consecintele. Tipic copiilor de azi, parintii sunt de vina, nu ei ca isi baga boala in corp cu buna stiinta.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar fi trebui sa te gandesti de doua ori inainte de a face asta. Trebuie sa iti asumi lucrul asta si sa le spui.

| viavo a răspuns:

Iti las numarul sa ma chemi la inmormantare... aaa... o sa fi deja moarta si nu o sa mai poti.

| Andreeush a răspuns:

Dacă știai că nu sunt de acord să îți mai faci tatuaje de ce l-ai făcut și pe al doilea?
Acum suportă consecințele, nu ai încotro.

| Marius22222222222 a răspuns:

Mai fa unu mai Jos de buric si devii faimoasa ca tot vroiai

| Allys19 explică (pentru Marius22222222222):

Ce amuzant, adevarul ca e un raspuns bine gândit și siguuur o sa ma ajute

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Allys19):

Si merita o fundita

| suntserios a răspuns (pentru Allys19):

De ce ai vrea un raspuns bine gandit?

Răspuns utilizator avertizat
| MaryMaria333 a răspuns:

Offf parintii astia.....nici eu nu ii inteleg. Si ai mei sunt de "moda veche" nu ma lasa sa imi fac tatuaje ca vezi doamne nu le plac. Solutia? Mai rezist 1 an dupa care in anii facultatii nu o sa mai stau cu ei deci am sa pot sa fac ce vreau. Pana la urma ii o chestie personala, ii pielea noastra nu a lor! In cazul tau sfatul meu este asa: date bine pe langa ei, vorbestele cu calm si explica-le cum fapta e consumata, nu mai pot sa iti faca nimic dar tu ii iubesti oricum indiferent de cum ai arata+ca ti l-ai dorit din toata inima. Eventual fa cata ochi de catelus daca nu is genu care se indupleca usor. Situatia ta imi aduce aminte de anul trecut cand m-am vopsit si la maicamea nu i-a placut. A stat asa cateva zile dar ia trecut. Acuma inca mia mai ramas parul asa numa is obisnuiti cu asta. Va fi bine! Gandeste pozitiv si fi cat mai nice cu ei! Un simplu desen pe corp nu afecteaza cu nimic caracterul ca doara nu o fi drog...

| CosminCD a răspuns:

Nasol!