| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa le zic parintilor daca am luat o nota mica?[ Eu nu prea sunt buna la matematica. ] Si inca o intrebare... : Cum pot sa ii conving sa nu fac meditatii?

Răspuns Câştigător
| Dief a răspuns:

Eu cand iau o nota mica astept sa iau si una mare si le spun:
Am o veste buna si o veste proasta. Asa nu se enerveaza prea tare.
E mai bine sa faci meditatii. Eu sunt a 8-a si sunt praf la mate. Acum invat pe branci ca sa iau o nota buna la examen. Mai bine incepi din timp decat se te chinui un an