| Criss96 a întrebat:

Cum sa ma apropi de un baiat care are prietena si nu stiu daca ma place... vreau sa fiu cu el, ceva sfaturi? D-au fundita :*

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca are prietena lasa-l in pace, nu cred ca tie ti-ar conveni ca prietenul tau sa se desparta de tine pentru alta happyCauta si tu alt baiat

| Jigsaw a răspuns:

Slabe sanse daca ar prietena si tine la ea.

| Vvistula a răspuns:

Este foarte simplu te pui cu un baiat cu care este prieten si trebuie sa stai mereu pe langa el cu prietenul tau si sa faceti cat mai multe gesturi... el o sa te creada foarte tare asa sunt toti baieti ai incredere in mine. merge si invers.

| andrey96 a răspuns:

Are prietena? Atunci da-i pace! Lasa-l sa isi termine treburile sale si dupa aia daca va vrea va apela el la tine! Nu te baga! Ca nici tie nu ti-ar placea sa ti se implice vreo fata in vreo relatie de-a ta!

Serus:*