| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma comport la o zi onomastica >:"[mentionez ca eu am 13 ani, iar persoana careia ii este ziua face 19 ani] funda!:*:*, referitor la intrebarea mea.cum ar trebui sa ma machiez, sa ma imbrac? :d

3 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Machiazate dragut si imbracate sexi si incearca sa vb cu acei invitati si vezi ce le spui incearca sa te bagi mai des in disctuiile lor si sa arati ca ai mai mult de 13 distractie placutawinking.

| Roxetteeeeeeeeee a răspuns:

Multumesc Andreea :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Dacă vrei, dă click şi citeşte cele câteva postări de aici, sper că te vor ajuta http://www.lecturirecenzate.ro/? s=reguli+de+comportare Succes!