| FullFr8 a întrebat:

Cum sa ma fac mai cunoscut pe Youtube? Am un channel de gaming cu ceva videoclipuri si doar 11 subscriberi. Cum as putea sa ma "lansez"?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Pai cel mai bine ar fi sa vorbesti cu prietenii tai,iar ei sa vorbeasca cu prietenii lor si asa mai departe.
Sau poti posta pe diferite site-uri link-uri cu videoclipurile tale. De exemplu ai putea sa le postezi pe facebook, twitter, mess, TPU, orice alt site sau retea de socializare care iti vine in minte.
Succes!

| FullFr8 explică (pentru LarissaMouse):

Am o intrebare. Sunt cam noob la facebook happy. Pot sa creez o pagina de facebook in acest scop ( de a ma promova ) pe gratis nu?

| MrSpooky a răspuns (pentru FullFr8):

Da amice sunt multi gameri care au pagini doar pentru asta de ex: deluxe345, IHatePink(acesta fiinnd din Romania), etcwinking

5 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Abia acu mi-am amintitlaughing
Ce canal e de gaming ai?

| FullFr8 explică (pentru MrSpooky):

(¯~_) Full Energy Gaming (¯~_). Dar de ce intrebi?

| KiLLeR004 a răspuns:

Pentru inceput le poti spune prietenilor tai despre videoclipurile tale, poti posta pe facebook cateva din ele pentru ca lumea sa le vada si sa aiba habar ca exista, poti sa iti faci o pagina pe facebook cu un nume ales de tine si sa postezi si acolo.succes