| andrey_8401 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la banchet? merge cu blugi sau mai bine niste pantaloni casual? merg mocasinii?

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Mai, eu aveam de ales la banchest sa ma duc in nu stiu ce haine impopotonate, cu nu stiu cate prostii, sau cu niste haine simple dar lejere.
Le-am ales p'alea simple, si a fost super, adica niste blugi si o camasa. A fost foarte bine, decat nu-s ce haine pe tine sa nu-ti permita sa te misti.
Du-te imbracat cu ceea ce te face sa te simti binewinking

| xoxolavxoxo a răspuns:

Pai eu zic ca la banchet ai putea sa te imbraci intr-o rochita frumoasa sau fusta de blugi daca ai si cu o bluza foarte frumoasa.

| xoxolavxoxo a răspuns:

Scuze am crezut ca esti fatalaughing
Pai in locul tau daca as fi baiat m-as imbraca in ceva in care sa ma simt bine.

| andrey_8401 explică:

Sunt baiat