| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la premiere? Adica pana acum am venit toti in uniforma. Dar acum dam si o mica petrecere (la care mai vine o clasa) si majoritatea fetelor au zis ca vin in rochie straight face. Eu nu port deloc rochii (nu-mi plac si nici nu-mi sta bine whistling) si n-as vrea sa vin asa si apoi sa nu ma simt comfortabil. thinking Dar pana si baietoaica clasei vine in rochie straight face. Si nu stiu ce sa fac. Normal nu mi-ar pasa, dar frate cand o sa ne dea premiile (eu iau premiul II) toate o sa fie in rochie si eu singura in jeansi si tricou. Voi ce ati face in locul meu? Ar fi ciudat sa vin in jeansi? laughing

3 răspunsuri:
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Mmm ar fi chiar ciudat laughing
Mai bine te imbraci in rochie si poti sa iti pui niste adidasi.

Fundaa?

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Da ar fi ciudat...macar pentru o zi poti sa vii si tu in rochie.

| GatitulMiresei a răspuns:

Te poti imbraca intr-o rochita asa: http://www.gatitul-miresei.ro/rochie-ocazie-vand-13
Felicitari pentru premiu!